ALL-on-4 koncepcija


All-on-4 gydymo koncepcija: naudojant keturis implantus suteikiamas veiksmingas ir kvalifikuotas protezavimas dantis praradusiems pacientams. Tokio gydymo metu prie implantų varžteliais tvirtinamas fiksuotas, nenuimamas dantų protezas.

all-on-4-dental-implants

All –on- 4 koncepcijos privalumai pacientams ir gydytojams:

Stabilumas net tuomet, kai kaulo kiekis minimalus
Tais atvejais, kuomet vertikalus kaulo kiekis yra minimalus, pakreipus du galinius implantus, išgaunamas jų stabilumas ir optimalus ilgis šiai konstrukcijai. Tokiu būdu praktiškai išvengiama brangių, sudėtingų, gana skausmingų, rizikingesnių ir neretai mažiau patikimų kaulo priauginimo operacijų.

Geri klinikiniai rezultatai
Biomechaniniai rodikliai rodo, kad atramą protezams sudarantys pakreiptieji implantai apkrovos paskirstymui neigiamo poveikio neturi. Implantų pakreipimas  klinikinėje praktikoje naudojamas daugiau kaip dešimtmetį ir turi puikius dokumentuotus rezultatus. All-on-4 gydymo koncepcija pripažinta ir naudojama nuo 1996 metų.

Planavimas su NobelGuide
All-on-4 procedūrą galima suplanuoti ir atlikti naudojant NobelGuide gydymo koncepciją, garantuojančią tikslią diagnostiką ir implantų įsodinimą. Su NobelGuide kompiuterine programa galima atlikti tinkamo kaulinio audinio paiešką bei virtualų implanto įsodinimą atsižvelgiant į anatominę būklę ir protezavimo poreikius. Yra galimybė užsisakyti individualios chirurginės operacijos šabloną.

All-on-4 standartinis chirurginis gidas
Su gido pagalba procedūros metu ypač tiksliai išnaudojamos geriausiai implantacijai tinkamos vietos, išgaunamas maksimalus lygiagretumas ir optimalus implantų išdėstymas žandikaulyje. Šį gidą naudojame kiekvienos procedūros metu.

Trumpas gydymo laikotarpis

Atramų implantavimas su fiksuotu ir nenuimamu laikinu protezu vidutiniškai trunka apie 2,5-3,5 valandas. Galutinis protezavimas atliekamas po 3-5 mėnesių. Taikant All-on-4 koncepciją dažniausiai išvengiama kaulo augmentacijos procedūrų.

Protezų įvairovė
Pacientams svarbu tai, kad laikinas protezas yra prisukamas prie implantų iš karto, operacijos metu. Todėl pacientas išvengia nemalonių išimamų plokštelių bei buvimo be dantų. Nuolatiniai fiksuoti protezai galimi su keramikos apdaila arba su Visio.Lign kompozitine apdaila. Protezo pagrindas – Nobel Biocare gamykloje individualiai frezuotas titano karkasas arba cirkonio karkasas, kuris turi ypatingai tikslią jungtį su implantais.  Prie kiekvieno produkto pridedamas 5 metų garantijos ir atitikties sertifikatas.

Didesnis efektyvumas
Svarbu, kad visada yra galimybė nepažeidžiant nuimti protezą galimoms korekcijoms ar pataisoms atlikti.

Šiai metodikai mes naudojame tik specialiai All-on-4 pritaikytus implantus, detales bei galutines nuolatinių dantų konstrukcijas. Daugiau kaip devynerių metų patirtis leidžia parinkti optimalų gydymo protokolą bei pasiekti puikų rezultatą per trumpą laiką be papildomos rizikos.

Tipiniai ALL-on-4 koncepcijos gydymo rezultatai: https://www.privatipraktika.lt/?page_id=36#darbu_pavyzdziai