Skaitmeninis šypsenos planavimas

 

Skaitmeninis šypsenos planavimas*

Kelias gražios šypsenos link prasideda nuo pokalbio. Kartu aptariame, kokio rezultato trokštate, padarome veido nuotraukas ir vaizdo įrašą skaitmeninio šypsenos planavimo procedūrai. Pagal surinktą vizualinę medžiagą tarsi architektai sukuriame būsimos restauracijos brėžinius kompiuterio ekrane.
Atsižvelgiant į individualius veido bruožus
sumodeliuojama būsimų dantų forma, ilgis ir padėtis.

*DSD (angl. digital smile design)

 

Šypsenos pamatavimas

Skaitmeniniu būdu suplanuota ir sumodeliuota trimatė būsimų dantų forma per kelias minutes, neliečiant dantų audinių, perkeliama ant jūsų dantų.
Pasitelkiant technologijas, vos per pusvalandį sumontuojamas įrašas, kuriame pacientas gali save matyti prieš ir po, ir įvertinti būsimus pokyčius. Vaizdo įraše aiškiai matoma jūsų būsima šypsena kalbant, juokiantis ar tiesiog besišypsant. Tai leidžia aiškiai įsivaizduoti, kaip galite atrodyti. Tik pamačius save galima atsakyti: patinka ar ne.
Šis vaizdo įrašas keliauja tiesiai į išmanųjį telefoną ir juo galite dalintis su draugais ar artimaisiais, pasitarti ir priimti sprendimą.
Po procedūros modelis nuo dantų paviršiaus nuimamas. Tik apsisprendus dėl būsimos šypsenos pradedamas priekinių dantų atkūrimas keraminėmis laminatėmis.