Protezavimas


Jei žmogus neteko vieno ar kelių dantų, arba dantys yra labai pažeisti, siūlome protezavimą — gydymo būdą, kurio pagrindinis tikslas ir yra atkurti tai, kas buvo prarasta.

1 Protezavimas ant implantų pavieniais vainikėliais:

Vainikėlis cemento pagalba yra tvirtinamas  ant atramos, kuri varžteliu prisukama prie implanto. Jo nuimti pataisai nepažeidžiant restauracijos neįmanomas. Nerekomenduojama.

Vainikėlis tvirtinamas  prisukant  prie implanto varžteliu. Esant reikalui galima nuimti  restauracijos pataisymams. Privalumai – nenaudojamas cementas,  idealiai tiksli jungtis.

2 Protezavimas ant implantų tiltinėmis konstrukcijomis:

Tiltinis protezas tvirtinamas cementu ant atramų, varžteliais prisukamų prie implantų.

Jo nuėmimas pataisymams nepažeidžiant restauracijos neįmanomas. Nerekomenduojama.

Tiltinis protezas tvirtinamas  varžteliais prisukant prie implantų. Esant reikalui galimas nuėmimas restauracijos pataisymams. Idealiai tiksli jugtis.

3 Viso žandikaulio restauracija :

Pilnas ar segmentinis tiltinis protezas tvirtinamas varžteliais prisukant prie implantų. Esant reikalui jis yra nesunkiai nuimamas pataisai. Kompiuterinis modeliavimas ir karkaso gamyba frezavimo būdu Švedijoje esančioje Nobel Biocare gamykloje užtikrina idealiai tikslią jungtį su implantais.

Mes nesiūlome ilgalaikio laikino protezavimo sprendimo, kas verčia pacientą grįžti prie nepabaigto gydymo po 3-4 metų. Protezo gamyboje labai svarbu yra medžiagos ir technologija. Liejimo būdu gaminami karkasai negali būti naudojami norint atsatyti didelius defektus ant implantų. Patogumas bei funkcionalumas turi jaustis iš karto.

Konstrukcija – taip pat labai svarbu. Mūsų darbe nėra naudojamos klijuojamos, prisukamos konstrukcijos. Papildomos neoriginalios detalės, klijai padidina netikslumo, konstrukcijos atsisukimo bei lūžio riziką. Mūsų prioritetas – Procera sprendimai, leidžiantys pasiūlyti maksimaliai tikslų, funkcionalų estetinį produktą.

Vainikėlių pagrindui naudojami metalai:

  • Cr-Co lydinys, naudojamas pavieniams vainikėliams, liejimo technologija.
  • Titanas, frezavimo technologija
  • Cirkonis,  danties atspalvio medžiaga

Vainikėlių apdailai naudojamos medžiagos:

Keramika

Kompozitas

Atramoms (abatmenai) naudojamos medžiagos:

Cirkonis

Titanas

Visos protezavimo konstrukcijos paremtos Nobel Biocare koncepcijomis ir ilgalaikiais klinikiniais rezultatais. Dauguma konstrukcijų gaminamos Nobel Biocare gamykloje Švedijoje pagal CAD/CAM technologiją, joms suteikiamas autentiškumo sertifikatas su 5 metų garantija.

Protezavimas ant nuosavų dantų.

Protezavimas ant nuosavų dantų galėtų būti apibūdinamas kaip klasikinė odontologijos sritis. Pirmiausiai – didelis dėmesys kokybiškam laikinam vainikėliui. Siekiama, kad jis būtų maksimaliai panašus į šalia esančius dantis. Nuolatinis vainikėlis pojūčiu turi nesiskirti nuo nuolatinio danties. Turint nuolatinį vainikėlį negali būti maisto lindimo į tarpdančius ar už kraštų, dantenų kraujavimo, nemalonaus kvapo. Nuolatinis dantis negali prisitrinti su laiku. Pagal šiuos požymius galite atskirti nekokybišką protezavimą.

Individualus darbas su dantų techniku leidžia pasiekti maksimaliai tikslų, estetišką rezultatą be papildomų šalia esančių dantų koregavimų.

Mes teikiame pirmenybę bemetalėms konstrukcijoms. Plačiai naudojame Emax, cirkonio pagrindo vainikėlius. Siekiant ilgalaikio patikimo rezultato svarbu atlikti visus matavimus kiekviename vainikėlio gamybos etape. Maksimaliai tikslus rezultatas gali būti pasiektas tik tradicinio protezavimo būdu – glaudžiai bendradarbiaujant su technikų laboratorija.

E.max užklotai ir įklotai

Dažnai siūlome minimalios invazijos protezavimą – užklotai ir įklotai. Tai – laboratorijoje pagamintos keramikinės plombos, pilnai atkuriančios danties paviršiaus anatomiją ir turinčios ilgesnį ir patikimesnį rezultatą, lyginant su analogišku didelės apimties plombavimu.

Priekinių dantų laminavimas

Priekinių dantų laminavimas – tai estetinio protezavimo sritis. Šioje srityje labai svarbus yra individualumas bei glaudus bendradarbiavimas su technikais. Prieš pradedant gydymą svarbiausia yra sukurti būsimą dantų formą. Siekiant užtikrinti atlikto darbo kokybę, gydymo metu išgryninami individualūs pageidavimai, dažnai koreguojama spalva.

Naudojamų vainikėlių variantai:

  • Cr-Co pilnai lietas vainikėlis
  • Titano pilnai frezuotas vainikėlis
  • Cr-Co pagrindo keramikos vainikėlis
  • Titano pagrindo keramikos vainikėlis
  • Cirkonio pagrindo keramikos vainikėlis
  • Presuotos keramikos vainikėlis
  • E.Max estetiniai vainikėliai

 

Smuklesnė informacija apie įvairių produktų privalumus ir trūkumus, jų palyginimas ir optimaliausias parinkimas kiekvienai individualiai klinikinei situacijai aptariamas tik konsultacijos metu.