ONLAY, INLAY (užklotai)

UŽKLOTAI (angl. onlay)

Danties restauravimas užklotais – puikus metodas norint atstatyti šoninių dantų kramtomuosius paviršius, kuomet yra pažeista daugiau nei pusė danties vainiko. Keramikiniai užklotai apsaugo likusias silpnas danties sieneles nuo galimo skilimo. Ypatingai rekomenduojama po kanalų gydymo, taip pat siekiant išsaugoti gyvą dantį, kuomet yra išlikusi tik plona jo sienelė. Dantį restauruojant užklotu, išsaugomos visos likusios danties nunušlifuotos sveikos sienelės.

Didžiausias krūvis kramtant tenka krūminiams dantims, todėl geras keramikinis danties užklotas ne tik atstato, bet ir padidina danties tvirtumą. Lyginant su plombų medžiaga, keramika yra tvirtesnė (panašaus tvirtumo kaip danties emalis), todėl puikiai atlaiko kramtymo krūvį, mažesnė danties sienelių lūžių tikimybė.

Keramikiniai užklotai mūsų klinikoje yra gaminami CEREC sistemos pagalba, todėl Jūsų danties forma skaitmeniniu būdu yra atkuriama ypač tiksliai. Pacientas gali stebėti visą modeliavimo ir gamybos procesą. Skaitmeninės technologijos leidžia dantų atstatymą užklotais atlikti vieno vizito metu.