Dantų laminatės

Gaži šypsena.
Kas apie tai negalvojo, nesavajojo? Kartais nesąmoningai, kartais įkyriai ieškant sprendimo į visados kamavusį klausimą : kaip aš atrodysiu, o gal bus netaip, ar patiks, kai išvysiu save prieš veidrodį.

Šiandienos odontologija pasiruošusi padėti. DSD metodas- skaitmeninis šypsenos modeliavimas. Kas tai?

Mes bendraujame su Jumis, klausome Jūsų, patariame, fotografuojame, filmuojame ir mėginame rasti idealias dantų proporcijas, tinkančias prie Jūsų veido, šypsenos, akiu. Viskas, ką sukuriame kompiuterio ekrane, laikinai perkeliama ant Jūsų dantų ir tada prasideda tikri jausmai, išvidus naują šypseną…

Keista pamatyti save „prieš ir po“ foto nuotraukose, kalbant ir sišypsantis vaizdo įrašuose gyvai. Jokių gipsinių modelių, pažadėtų įsivaizduojamų šypsenų. Paprasčiausiai nusišypsoję įvertinate, pajaučiate, suprantate, pamatote save iš šono..

Kartu atrandame šypseną, emociškai artimą Jums.

Darbo principas paremtas SKYN metodika – tai natūralių dantų paviršiaus atkurimas: reljefas, spalviniai perėjimai, skaidrumas. Stengiamės atkartoti gamtą, o ne sukurti lygu restauracijos pavirsių.
SKYN metodika, tai tarsi atspaudas natūralių gražių dantų.
Mes matome Jus, bendraujame tiesiogiai, kartu darome mažas korekcijas esant Jums šalia. Jus patys dalyvaujate savo naujos šypsenos kūrime.
Skaitmeniniu būdu pagaminama porceliano laminatės, be jokiu atspaudu, be jokiu laboratorijos modeliu, tiesiogiai bendraujant su Jumis.

Pasidalinkite naują sypseną įamžinta nuotraukose ir video su artimaisiais, draugais, pasitarkite arba tiesiog savarankiškai priimkite sprendimą, vedantį savo noro, svajonės, naujos šypsenos link..