Implantacija

Implantacijos srityje dirbame jau daugiau nei 12 metų. Per tą laiką išbandėme įvairių metodikų ir atsirinkome minimaliai invazyvius gydymo būdus ir jų dėka stengiamės išvengti kaulo priauginimo.

Taikome vienmomentę implantaciją, kurios metu pašalinamas dantis ir į jo vietą yra įsriegiamas implantas. Tai yra greita ir paprasta procedūra paprastai atliekama per 15 minučių. Po jos netinsta ir nekraujuoja dantenos, nereikia vartoti antibiotikų.

Taip pat taikome ir belopę implantaciją, jei dantį praradote jau prieš kurį laiką. Šios metodikos būdu sriegiant implantą nekeliamas dantenų lopas. Pašaliname tik mažą dantenų gabalėlį, kuris atitinka implanto skersmenį. Ši metodika sutrumpina gijimo laiką, padeda išventgti nemalonių pojučių po procedūros.

Kuomet netenkame viso žandikaulio dantų, taikome All-on-4 ir Trefoil metodikas.

Mūsų klinikoje sriegiame Nobel Biocare implantus. Nobel Biocare yra seniausia pasaulyje implantų kompanija, kuri ne tik gali pasiūlyti daugybę unikalių ir laiko patikrintų sprendimų, bet ir implantams taiko viso gyvenimo garantiją.

Pilnas asortimentas leidžia procedūros metu parinkti optimalų sprendimą kiekvienam atvejui.

Daugiau apie Nobel Biocare, gydymo sprendimus ir tendencijas galite rasti apsilankę išvardintose interneto svetainėse: nobelbiocare.com,   nobelsypsena.lt