Higiena

Gyventi, nepatiriant dantų skausmo, turėti gražius ir sveikus dantis, plačiai šypsotis, nevaržant savo šypsenos ir nedangstant burnos ranka — natūralus kiekvieno žmogaus noras. Burnos higiena ir yra būtent tokio gyvenimo prielaida.

Kadangi idealiai pašalinti apnašas pasitelkiant vien dantų šepetėlį, pastą ir tarpdančių siūlą kartais sunku,  o įveikti susidariusius dantų akmenis šiomis priemonėmis neįmanoma, rekomenduojame kelis kartus per metus kreiptis į specialistus. Tik profesionali burnos higiena padės išvengti nemalonaus burnos kvapo ir tokių ligų, kaip gingivitas bei periodontitas.

Įvertinę jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, atlikę būtinas procedūras (Air-Flow, rankinis kiuretažas, poliravimas, restauracijų korekcija), mes dar ir patarsime, kokia dantų pasta jums tinkamiausia, kaip taisyklingai valytis dantis, kokiais maisto produktais, ypač naudingais dantims, papildyti jūsų įprastą racioną ir kokio maisto reikėtų vengti.

Mūsų ilgametė patirtis implantavime bei protezavime padėjo detaliau pažvelgti į burnos higieną bei paskatinti pacientus būtiniems profilaktiniams burnos higienos vizitams. Tai užtikrina ilgalaikę ir stabilią atlikto gydymo prognozę ir maksimalią komplikacijų prevenciją.

Mūsų kokybiškai atliktas darbas ir išsamūs patarimai bei jūsų sugebėjimas ir valia jais pasinaudoti, leis pakankamai ilgai džiaugtis puikiu pasiektu rezultatu.

slider_image1
0035
Dental-hygienist-Preston.