Dantų balinimas

 

Dar daugiau informacijos, aiškumo ir patarimų mūsų naujam puslapy,t skirtam burnos higienai ir dantų balinimui.

Malonaus….

www.dantuhigiena.lt
Dantų sveikata ir estetika yra medicinos, o ne grožio pramonės sritis. Ne dantų priežiūros specialisto atliekama balinimo procedūra gali būti negrįžtamų dantų, burnos gleivinės bei dantenų pažeidimų priežastis.

mq1

Dantų balinimas yra viena saugiausių ir efektyviausių procedūrų odontologijoje tik tuomet, kai ją atlieka dantų priežiūros specialistai. Labai dažnai dantų balinti negalima iš karto – pirma, turi būti išgydytas kariesas ir nuvalytos apnašos bei akmenys, dantys bei dantenos turi būti sveiki. Tai įvertinęs odontologas įspės apie žemos kokybės produktus ir rekomenduos tinkamiausią balinimo būdą. Odontologijos klinikose naudojamos tik aukštos kokybės balinimo sistemos, kurios atitinka ES reikalavimus bei klinikiniais tyrimais patvirtintas jų saugumas.
Pasaulyje viena populiariausių balinimo sistemų pacientų tarpe yra Philips ZOOM. Ši sistema balina dentiną ir emalį, bet nepakeičia danties struktūros. Philips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mikrodefektus, emalis tampa švelnesnis ir blizgesnis, taip pat sumažėja dantų jautrumas. Kartu naudojant naująją ZOOM WhiteSpeed LED balinimo lempą pasieksite puikių rezultatų. Svarbu paminėti, jog Phillips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra 6% naujos formulės balinimo medžiagos, todėl po balinimo praktiškai nebūna dantų jautrumo.

Pacientas turi žinoti, kokios medžiagos naudojamos balinimo metu, ar specialistas turi sertifikaciją šiai procedūrai atlikti, kaip bus atliekama procedūra. Pilnas rekomenduojamas kursas – kabinetinis balinimas, derinamas su naminiu balinimu. Tai leidžia pacientui džiaugtis puikiu rezultatu maksimaliai ilgą laiką.

products_zoom
PicMonkey Collage4