CEREC protezavimas

 

 

 

Daugeliui pacientų dantų protezavimas asocijuojasi su nemalonia procedūra nuimant tradicinius atspaudus ir su daugybe vizitų pas odontologą, praleidžiant ne vieną valandą jo kėdėje. Visi mes norime kiek įmanoma trumpesnių apsilankymų pas gydytoją, bet tuo pačiu ir kokybiškų, tvirtų, estetiškų bei ilgaamžių restauracijų. Tokią galimybę mums suteikia gamintojas Sirona (Vokietija), sukūręs skaitmeninio protezavimo technologiją CEREC.

Skaitmeninis atspaudas


CEREC sistemos intraoraline kamera nuskenuojami dantys ir iš karto kompiuterio ekrane matome trimatį dantų vaizdą. Pacientui stebint, kompiuteriu sumodeliuojamas būsimas dantis

 

Danties gamyba klinikoje

Klinikoje esančio frezavimo įrenginio pagalba, pagal kompiuterinį modelį išfrezuojama itin tiksli keramikinė danties restauracija per 10-15 minučių.

 

Naudojant CEREC sistemą galima pagaminti keramikinius vainikėlius ant dantų ir implantų, užklotus bei laminates. Visa tai atliekama mūsų klinikoje, nesiunčiant darbų į dantų technikų laboratoriją. Skaitmeninio protezavimo pagalba pagaminamos labai tikslios restauracijos, naudojant aukštos kokybės itin tvirtą ir estetišką keramiką.

Smulkesnė informacija apie įvairių produktų privalumus ir trūkumus, jų palyginimas ir optimaliausias parinkimas kiekvienai individualiai klinikinei situacijai aptariamas konsultacijos metu.