CEREC protezavimas

 

Daugeliui danties protezavimas asocijuojasi su gausybe nemalonių procedurų, kaip atspaudų ėmimas, bei keletos vizitų pas gydytoją odontologą praleidžiant ne veina valandą jo kėdėje. Visi mes norime kiek įmanoma trumpesnių apsilankimų pas gydytoją, bet tuo pačiu ir kokybiškų, tvirtų, funkcionalių, estetiškų bei ilgaamžiškų restauracijų. Tokią galimybę mums suteikia gamintojas Sirona (Vokietija) sukūres porcelianinių restauracijų įrangą ir technologiją CEREC CAD/CAM.

Žodis CEREC kilo nuo angliškų žodžių “Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics, or CEramic REConstruction” junginio. Ceramic Reconstruction – keramikinė rekonstrukcija, kurią galima pagaminti vieno vizito metu panaudojant įvairias keramikos (porcelianas) rūšis. CEREC sistema yra sudaryta iš 3D optinės kameros optiniams atspaudams gauti ir restauracijos modeliavimui skirtos CAD (angl. Computer-Aided Design) dalies bei atskiro frezavimo įrenginio CAM (Computer-Aided Manufacturing), kuris pagaminti klientui bet kokią vieno-keturių dantų estetinę porceliano restauraciją.

Naudojant CEREC sistemą galima vainikėlių, tiltų, užklotų, įklotų, laminančių, bei laikinų vainikėlių gamyba klinikoje, nesiunčiant darbų į dantų technikų laboratoriją. CEREC leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, atkurti dantų funkciją, forma bei estetiką. Daugeliu atvejų plombas (ypač krūminių dantų srityje) geriau pakeisti CEREC porcelianinėmis restauracijomis, nes jos yra tikslesnės, funkcionalesnės ir ilgaamžiškesnės.

Kaip veikia CEREC?

Smuklesnė informacija apie įvairių produktų privalumus ir trūkumus, jų palyginimas ir optimaliausias parinkimas kiekvienai individualiai klinikinei situacijai aptariamas tik konsultacijos metu.