CEREC protezavimas

 

Daugeliui danties protezavimas asocijuojasi su gausybe nemalonių procedurų, kaip atspaudų ėmimas bei keletos vizitų pas odontologą, praleidžiant ne veina valandą jo kėdėje. Visi mes norime kiek įmanoma trumpesnių apsilankymų pas gydytoją, bet tuo pačiu ir kokybiškų, tvirtų, funkcionalių, estetiškų bei ilgaamžiškų restauracijų. Tokią galimybę mums suteikia gamintojas Sirona (Vokietija), sukūręs porcelianinių restauracijų įrangą ir technologiją CEREC.

CEREC sistema yra sudaryta iš 3D  kameros, skirtos dantų skenavimui. Jos dėka mes perkeliame dantų trimatį vaizdą į kompiuterį.

Pacientui stebint, sumodeliuojama nauja restauracija. Nauji dantukai gimsta kompiuterio ekrane.

Frezavimo įrenginio  pagalba, nauja danties restauracija pagaminama per 10-15 minučiu.

Naudojant CEREC sistemą galima vainikėlių ant dantų ir implantų, tiltų, užklotų, įklotų, laminančių, bei laikinų vainikėlių gamyba klinikoje, nesiunčiant darbų į dantų technikų laboratoriją. CEREC leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, atkurti dantų funkciją, forma bei estetiką. Daugeliu atvejų plombas (ypač krūminių dantų srityje) geriau pakeisti CEREC porcelianinėmis restauracijomis (užklotais), nes jos yra tikslesnės, funkcionalesnės ir ilgaamžiškesnės.

Kaip veikia CEREC?

Smulkesnė informacija apie įvairių produktų privalumus ir trūkumus, jų palyginimas ir optimaliausias parinkimas kiekvienai individualiai klinikinei situacijai aptariamas konsultacijos metu.